Agenda ierarhilor în Duminica a cincea din Post (a Sf. Cuv. Maria Egipteanca)

aprilie 10/05:30 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 10 aprilie 2022 – Duminica a cincea din Post (a Sfintei Cuvioase Maria Egipteanca)

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie în Paraclisul Mănăstirii „Sfântul Ioan cel Nou”.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Parohia „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil” Marginea I, Protopopiatul Rădăuţi, judeţul Suceava.

Detalii

Dată:
aprilie 10
Oră:
05:30 - 13:00
Eveniment Category:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.