Agenda ierarhilor în Duminica a patra din Post (a Sfântului Ioan Scărarul)

aprilie 3/04:00 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 3 aprilie 2022 – Duminica a patra din Post (a Sfântului Ioan Scărarul)

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie în Paraclisul Mănăstirii „Sfântul Ioan cel Nou”.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Parohia „Sfântul Mare Mucenic Dimitrie” – Negostina, comuna Bălcăuţi, Protopopiatul Rădăuţi, judeţul Suceava.

Dată:
aprilie 3