Agenda ierarhilor în Duminica a patra din Post (a Sfântului Ioan Scărarul)

aprilie 3/04:00 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 3 aprilie 2022 – Duminica a patra din Post (a Sfântului Ioan Scărarul)

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie în Paraclisul Mănăstirii „Sfântul Ioan cel Nou”.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Parohia „Sfântul Mare Mucenic Dimitrie” – Negostina, comuna Bălcăuţi, Protopopiatul Rădăuţi, judeţul Suceava.

Detalii

Dată:
aprilie 3
Oră:
04:00 - 13:00
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.