Administrația Eparhială

Sectorul Juridic și de Consultanță

Sectorul Juridic și de Consultanță

Departamente

Consilier juridic

Contact
Sectorul Juridic și de Consultanță

Adresa
Str. Iancu Flondor, nr. 2

Suceava, Suceava, 720027

Consilier Eparhial

0752 237 470

ioan.birsan@arhiepiscopiasucevei.ro

Luni – Vineri 8:00 – 16:00

Social Media

Contactează Sectorul Economic-Financiar

Consilier Eparhial
Consilier juridic

Consilier Eparhial

PC. Pr. Ioan BÎRSAN

 

Consilier juridic

PC Diac. Paul RUSU

Arhiepiscopia Sucevei & Rădăuților

Sectorul Juridic și de Consultanță

2021

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.