Administrația Eparhială

Biroul de Presă și Relații Publice

Biroul de Presă și Relații Publice

  • Profesionalism
  • Performanță
  • Responsabilitate

Contact Biroul de Presă și Relații Publice

Adresa
Str. Iancu Flondor, nr. 2

Suceava, Suceava, 720027

Consilier Eparhial

alexandru.sava@arhiepiscopiasucevei.ro

Luni – Vineri 8:00 – 16:00

Social Media

Contactează Biroul de Presă și Relații Publice

Consilier

Consilier

PC. Pr. Alexandru-Flavian SAVA

 

 

 

 

 

Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților

Biroul de Presă și Relații Publice

2022

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.