Agenda ierarhului în Duminica a II-a după Paști (a Sf. Apostol Toma)

mai 1/08:00 - 11:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 1 mai 2022 – Duminica a II-a după Paști (a Sf. Apostol Toma)

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Mănăstirea „Sfântul Ioan cel Nou”, Catedrala Arhiepiscopală din Suceava.

Detalii

Dată:
mai 1
Oră:
08:00 - 11:00
Eveniment Category:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.