![Încarc Evenimente](https://www.arhiepiscopiasucevei.ro/wp-content/plugins/the-events-calendar/src/resources/images/tribe-loading.gif)
- Acest eveniment a trecut.
Sâmbătă, 25 decembrie 2021 – Praznicul Nașterii Domnului
Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Mănăstirea Sfântul Ioan cel Nou, Catedrala Arhiepiscopală din Suceava.
Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Catedrala „Nașterea Domnului” din Suceava.