Agenda ierarhilor în Duminica Înfricoșătoarei judecăți (a lăsatului sec de carne)

februarie 26/08:00 - 17:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 27 februarie 2022 – Duminica Înfricoșătoarei judecăți (a lăsatului sec de carne)

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie în Paraclisul Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Mănăstirea Cămârzani, Protopopiatul Fălticeni.

Detalii

Dată:
februarie 26
Oră:
08:00 - 17:00
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.