Agenda ierarhilor în Duminica a XXII-a după Rusalii

31 octombrie 2021/05:30 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 31 octombrie 2021 – Duminica a XXII-a după Rusalii (Bogatul nemilostiv și săracul Lazăr)

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie în Parohia „Adormirea Maicii Domnului” Rotunda, Protopopiatul Fălticeni.

Detalii

Dată:
31 octombrie 2021
Oră:
05:30 - 13:00
Eveniment Category:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.