Agenda ierarhilor în Duminica a XIX-a după Rusalii

3 octombrie 2021/08:00 - 12:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 3 octombrie 2021 – Duminica a XIX-a după Rusalii (Predica de pe munte – iubirea vrășmașilor)

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Parohia Ortodoxă „Sfinții Arhangheli” Mihoveni, Protopopiatul Suceava I.

Detalii

Dată:
3 octombrie 2021
Oră:
08:00 - 12:00
Eveniment Category:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.