Agenda ierarhilor la Sărbătoarea Acoperământului Maicii Domnului

1 octombrie 2021/08:00 - 14:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Vineri, 1 octombrie 2021 – Sărbătoarea Acoperământului Maicii Domnului

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Schitul „Maica Domnului Grabnic Ascultătoare” din localitatea Vicovu de Jos, Protopopiatul Rădăuți, cu prilejul hramului.

Detalii

Dată:
1 octombrie 2021
Oră:
08:00 - 14:00
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.