Răspunsul ierarhului – 31 martie 2022

raspunsul_ierarhului_cu_email_7

„Sărut mâna, Înaltpreasfinția Voastră! Iertați îndrăzneala de a va pune această întrebare! Înaltpreasfinția Voastră sau Preasfințitul Damaschin primiți la spovedanie?”

A. M. P.

Doamne, ajută! Din păcate, timpul îmi este atât de drămuit, încât nu-mi permite să împlinesc o atât de mare și responsabilă lucrare cu sufletele oamenilor. Cât despre Preasfinția Sa, cel mai bine este să vă adresați Preasfinției Sale. Pace și bucurie!

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.