Răspunsul ierarhului – 24 aprilie 2022

raspunsul_ierarhului_cu_email_7

„Binecuvântați, Înaltpreasfinția voastră!

Puteți propune suplimentarea locurilor de cazare la Mănăstirea Sihăstria Putnei? Este mănăstirea de suflet a zeci de mii de oameni care nu se pot caza ca la Putna fiind doar câteva locuri de cazare de 15 ani de când frecventez această mănăstire care este după Putna cea mai cunoscută din România…”

C. P.

Hristos a înviat! Adresați-vă părintelui stareț Nectarie, este mai în măsură să vă dea un răspuns pertinent. Sărbători binecuvântate!

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.