Răspunsul ierarhului – 19 decembrie 2021

raspunsul_ierarhului_cu_email_7

„Sărut mâna, Înaltpreasfințite Părinte!

Vă mulțumesc pentru încurajarea de a nu deznădăjdui și de a încerca și la alte mănăstiri în care poate voi fi acceptată. Sfinția Voastră mi-ați putea recomanda o mănăstire în care să fiu primită? Vă mulțumesc, indiferent de răspuns. Iertați-mă!”

O.O.

Răspuns

Doamne, ajută! Nu am trimis și nici nu am oprit pe cineva să meargă la mănăstire și nici nu am recomandat cuiva la care mănăstire să meargă. Astfel, nu vă rămâne decât să încercați, și acolo unde veți fi primită, acolo să rămâneți. Sărbători binecuvântate!

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.