Răspunsul ierarhului – 14 iunie 2021

raspunsul_ierarhului_cu_email_7

„Sunt un tânăr de 23 de ani din Câmpulung. Tocmai am aflat zilele acestea de la părintele A. G. că de când ați venit în Suceava ați făcut foarte multe angajări (vreo 50 de călugări pe la Sf. Ioan, vreo 40 pe la Arhiepiscopie și alții pe la Protopopiat). Credeți că m-ați putea angaja și pe mine, am liceul terminat și sunt șofer categoria B (însă am un handicap … sunt șchiop)?”

B.T.

Tinere, adresaţi-vă sectorului A.A.T. (achiziţii, aprovizionare şi transport) al Centrului Eparhial. Părintele A.G vă poate ajuta în acest sens cu un număr de contact. Doamne, ajută!

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.