Agenda ierarhilor la Sărbătoarea Sfinților Apostoli Petru și Pavel

29 iunie 2021/08:00 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Marți, 29 iunie 2021 – Sărbătoarea Sfinților Apostoli Petru și Pavel

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Mănăstirea Solca, cu prilejul hramului.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Catedrala Episcopală din Huși.

Detalii

Dată:
29 iunie 2021
Oră:
08:00 - 13:00
Eveniment Category:
Etichete Eveniment:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.