Agenda ierarhilor în Duminica a III-a după Rusalii

11 iulie 2021/08:30 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 11 iulie 2021 – Duminica a III-a după Rusalii 

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va efectua vizite pastorale în eparhie.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Mănăstirea Botoș-Ciocănești, Protopopiatul Câmpulung Moldovenesc.

Detalii

Dată:
11 iulie 2021
Oră:
08:30 - 13:00
Eveniment Category:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.