Agenda ierarhilor în Duminica a doua din Post

martie 20/04:30 - 13:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 20 martie 2022 – Duminica a doua din Post (a Sf. Ier. Grigorie Palama)

Înaltpreasfințitul Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie în Paraclisul Mănăstirii Sfântul Ioan cel Nou.

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Mănăstirea Sfântul Ioan cel Nou, Catedrala Arhiepiscopală din Suceava.

Dată:
martie 20