Rezultate selecție dosare pentru ocuparea unui post de Redactor în cadrul Editurii CRIMCA

concurs

În urma selecției dosarelor, persoanele eligibile pentru a participa la probele de concurs organizate de Sectorul Cultural al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților în vederea ocupării unui post de redactor în cadrul Editurii CRIMCA sunt:

  1. Claudia-Ruxandra Moisiuc;
  2. Carmen-Alexandra Buruiană;
  3. Ștefănel-Stelian Ciurciun.

Persoanelor eligibile pentru a participa la probele de concurs li se vor transmite pe adresa de e-mail normele de redactare ale Editurii CRIMCA.

De asemenea, vă aducem în atenție faptul că susținerea probelor de concurs va avea loc luni, 28 iunie 2021, ora 10:00, la sediul Centrului Eparhial al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.