Rezultate concurs pentru ocuparea unui post de Redactor în cadrul Editurii CRIMCA

concurs

În urma Concursului pentru ocuparea postului de Redactor în cadrul editurii CRIMCA a Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților s-au obținut următoarele rezultate:

1. Pr. Ștefănel-Stelian CIURCIUN – punctaj: 90 de puncte;

2. Claudia-Ruxandra MOISIUC – punctaj: 90 de puncte;

3. Carmen-Alexandra BURUIANĂ – absentă.

Având în vedere egalitatea punctajului primilor doi candidați, precum și competențele acestora, la inițiativa și cu binecuvântarea Înaltpreasfințitului Părinte Calinic, Arhiepiscop al Sucevei și Rădăuților, Comisia de examinare a hotărât angajarea ambilor candidați, pentru a spori și a eficientiza activitatea redacțională a Editurii CRIMCA a Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.