Având în vedere contextul actual generat de situația pandemiei, în perioada 16 noiembrie – 6 decembrie 2020, desfășurarea activității la Centrul Eparhial Suceava se efectuează după următorul program atașat.
![program_centrul_eparhial](https://www.arhiepiscopiasucevei.ro/wp-content/uploads/2020/11/program_centrul_eparhial.jpg)
Având în vedere contextul actual generat de situația pandemiei, în perioada 16 noiembrie – 6 decembrie 2020, desfășurarea activității la Centrul Eparhial Suceava se efectuează după următorul program atașat.