Agenda ierarhilor în Duminica după Înălțarea Sfintei Cruci

19 septembrie 2021/08:00 - 12:00
Încarc Evenimente
  • Acest eveniment a trecut.

Duminică, 19 septembrie 2021 – Duminica după Înălțarea Sfintei Cruci (Luarea Crucii și urmarea lui Hristos)

Preasfințitul Părinte Damaschin Dorneanul, Episcop-Vicar al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, va sluji Sfânta Liturghie la Parohia Moara.

Detalii

Dată:
19 septembrie 2021
Oră:
08:00 - 12:00
Eveniment Category:
Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.