Articole handmade la pangarul Mănăstirii Sf. Ioan cel Nou

Dragi urmăritori! Ne apropiem de luna în care ne arătăm afecțiunea față de cei dragi, oferindu-le cadouri. Ne-am gândit anul acesta să venim în ajutorul celor care doresc să facă un cadou special, oferindu-vă posibilitatea să cumpărați de la noi. Vă propunem o suită de produse realizate de către Departamentul farmaceutic al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, în cutiuțe pictate manual în atelierul nostru de pictură. Toate acestea se regăsesc la pangarul Mănăstirii „Sf. Ioan cel Nou”. Cei interesați de achiziționare online, pot solicita aceasta pe adresa colportaj@arhiepiscopiasucevei.ro, sau la numărul de telefon: 0755 857 462 (Pr. Adrian POPA, directorul departamentului de colportaj).

De asemenea, cutiuțele sau orice alt obiect, pot fi personalizate după dorința dumneavoastră, dacă trimiteți o imagine sau textul dorit pe aceeași adresă de email de mai sus.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.