Articole handmade la pangarul Mănăstirii Sf. Ioan cel Nou

Dragi urmăritori! Ne apropiem de luna în care ne arătăm afecțiunea față de cei dragi, oferindu-le cadouri. Ne-am gândit anul acesta să venim în ajutorul celor care doresc să facă un cadou special, oferindu-vă posibilitatea să cumpărați de la noi. Vă propunem o suită de produse realizate de către Departamentul farmaceutic al Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, în cutiuțe pictate manual în atelierul nostru de pictură. Toate acestea se regăsesc la pangarul Mănăstirii „Sf. Ioan cel Nou”. Cei interesați de achiziționare online, pot solicita aceasta pe adresa [email protected], sau la numărul de telefon: 0755 857 462 (Pr. Adrian POPA, directorul departamentului de colportaj).

De asemenea, cutiuțele sau orice alt obiect, pot fi personalizate după dorința dumneavoastră, dacă trimiteți o imagine sau textul dorit pe aceeași adresă de email de mai sus.