Anunț licitație privind adjudecarea lucrărilor de pictură în tehnica fresco

anunt_cpb

Parohia „Sfânta Cuvioasă Parascheva” Ciumulești, Protopopiatul Fălticeni, Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților, cu sediul în satul Ciumulești, comuna Vadu Moldovei, județul Suceava, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 600 mp, la Biserica  cu hramul „Sf. Cuv. Parascheva” din Ciumulești, com. Vadu Moldovei în data de 02.04.2021, ora 12.00.

Informații privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini pot fi obținute de la preotul Mircea Martiniuc, tel. : 0745262663