Conferința „7 trepte spre fericire în familie”, invitat Părintele Vasile Ioana

Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților vă invită la o nouă întâlnire online, parte a seriei conferințelor desfășurate în Postul Nașterii Domnului, de data aceasta cu părintele Vasile Ioana.

Cu binecuvântarea Înaltpreasfințitului Părinte Calinic, Sectorul Cultural în colaborare cu Departamentul Media din cadrul Centrului Eparhial Suceava organizează în data de 9 decembrie 2021 conferința cu titlul „7 trepte spre fericire în familie”, susținută de pr. Vasile Ioana, paroh al bisericii „Sfântul Nicolae Dintr-o Zi” din București. Invitat în cadrul mai multor conferințe și dialoguri duhovnicești, părintele este cunoscut și pentru participarea în cadrul unor emisiuni televizate cu o mare audiență.

Evenimentul va fi transmis live pe pagina oficială de Facebook a Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților începând cu ora 20:30.

Toți cei care doresc să afle care sunt răspunsuri la întrebările legate de armonia în familie sunt invitați să se alăture întâlnirii online.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.