Articole handmade la pangarul Mănăstirii Sf. Ioan cel Nou

Vă anunțăm că începând de astăzi, 05.10.2021, la pangarul Mănăstirii Sf. Ioan cel Nou din Suceava, găsiți spre vânzare articole pictate manual în atelierul Departamentului de Colportaj. Cei interesați de achiziționare online, pot solicita aceasta pe adresa colportaj@arhiepiscopiasucevei.ro, sau la numărul de telefon: 0755 857 462 (Pr. Adrian POPA, directorul departamentului de colportaj).

De asemenea, cruciulițele, cutiuțele sau orice alt obiect, pot fi personalizate după dorința dumneavoastră, dacă trimiteți o imagine sau textul dorit pe aceeași adresă de email de mai sus.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.