Articole handmade la pangarul Mănăstirii Sf. Ioan cel Nou

Vă anunțăm că începând de astăzi, 05.10.2021, la pangarul Mănăstirii Sf. Ioan cel Nou din Suceava, găsiți spre vânzare articole pictate manual în atelierul Departamentului de Colportaj. Cei interesați de achiziționare online, pot solicita aceasta pe adresa colportaj@arhiepiscopiasucevei.ro, sau la numărul de telefon: 0755 857 462 (Pr. Adrian POPA, directorul departamentului de colportaj).

De asemenea, cruciulițele, cutiuțele sau orice alt obiect, pot fi personalizate după dorința dumneavoastră, dacă trimiteți o imagine sau textul dorit pe aceeași adresă de email de mai sus.