Anunț licitație pictură la Parohia „Buna-Vestire” Șcheia

anunt_cpb

Parohia „Buna Vestire” Șcheia (de categoria a III a – misionar) din Protoieria Suceava II, Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților, organizează licitație publică în vederea adjudecării lucrărilor de pictură murală din nou, în tehnica frescă, la biserica parohială cu hramurile „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil” și „Martiri și mărturisitori ai lui Hristos din perioada comunistă”, pentru o suprafață de aproximativ 1700 mp. Licitația va avea loc la data de 07.01.2024, ora 12.00, în biserica parohiei cu hramul „Buna Vestire” din satul Sfântu Ilie, com. Șcheia, județul Suceava. Pictorii bisericești autorizați C.P.B. vor prezenta ofertele de lucru, însoțite de portofoliu de lucrări, până la data de 07.01.2024, ora 12. Informații suplimentare privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini pot fi obținute de la preotul paroh Mihoc Dimitrie, tel. 0744 500 346, email: mihocmarian2008gmail.com.