Anunț Licitație Parohia „Sfinții Arhangheli Mihail și Gavriil” Hârtop, județul Suceava

anunt_cpb

Parohia „Sfinții Arhangheli” din Hârtop, Protopopiatul Fălticeni, Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților, cu sediul în satul Hârtop, comuna Hârtop, strada Nicolae Iorga, nr. 89, județul Suceava, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, tehnica frescă, pentru o suprafață de aproximativ 900 mp, la Biserica nouă cu hramurile „Înălțarea Sfintei Cruci” și „Sfinții Împărați Constantin și Elena” din Hârtop, în data de 12 noiembrie 2020, orele 12.00.

Informații privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini pot fi obținute de la preotul Mihai Todireanu, tel.: 0740257698