Anunț de licitație privind adjudecarea lucrărilor de pictură – Parohia „Adormirea Maicii Domnului”, Dorna Candrenilor

anunt_licitatie

Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților, organizează licitația pentru adjudecarea lucrărilor de conservare-restaurare în tehnică „al seco” ale picturii murale interioare și exterioare de la biserica cu hramul „Adormirea Maicii Domnului”, Dorna Candrenilor, Protopopiatul Câmpulung Moldovenesc.

Licitația va avea loc în data de 04.10.2021 ora 09:20 în biserica parohială. Devizul ofertă cu detalii asupra lucrării se află la Parohie și este pus la dispoziție celor interesați de către preotul paroh Doroftiese Gabriel Gheorghiță, telefon: 0744608279.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.