Anunț de licitație privind adjudecarea lucrărilor de pictură – Parohia „Adormirea Maicii Domnului”, Dorna Candrenilor

anunt_licitatie

Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților, organizează licitația pentru adjudecarea lucrărilor de conservare-restaurare în tehnică „al seco” ale picturii murale interioare și exterioare de la biserica cu hramul „Adormirea Maicii Domnului”, Dorna Candrenilor, Protopopiatul Câmpulung Moldovenesc.

Licitația va avea loc în data de 04.10.2021 ora 09:20 în biserica parohială. Devizul ofertă cu detalii asupra lucrării se află la Parohie și este pus la dispoziție celor interesați de către preotul paroh Doroftiese Gabriel Gheorghiță, telefon: 0744608279.