Administrația Eparhială a Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților

administratia_eparhiala

Noua schemă de funcții din Arhiepiscopia Sucevei și Rădăuților

Pentru a dinamiza activitatea Arhiepiscopiei Sucevei și Rădăuților, în Permanențele Consiliului Eparhial s-au făcut propuneri de reorganizare a sectoarelor și departamentelor și de înființare a altora noi, în conformitate cu cerințele actuale ale comunității.

În data de 29 octombrie 2020 a fost aprobată noua schemă de funcții, care poate fi consultată în documentul anexat.

Site-ul Arhiepiscopiasucevei.ro utilizează fișiere de tip cookie pentru a vă oferi o experiență cât mai plăcută și personalizată pe www.arhiepiscopiasucevei.ro. Întrucât din 25 mai 2018 a intrat în vigoare noua directivă europeană privind securitatea datelor (Regulamentul GDPR), înainte de a continua navigarea pe website-ul nostru te rugăm să citești conținutul Politicii de Cookie şi a Politicii de Confidențialitate.